Acun Ilıcalı Yeni Projesi İle Netflix’e Rakip Oluyor

Türkiye'nin en uygun televizyoncuların birisi olan Acun Ilıcalı, yeni bir projenin peşinde. Üstelik bu proje birinci vakitler sırf bir ...


 Türkiye’nin en ünlü televizyoncularından birisi olan Acun Ilıcalı, yeni bir projenin üstünde çalışıyor. Şuan ki bu proje gündem de yerini aldı ve herkes bu proje hakkında konuşuyor. Hatta bu proje Netflix’e çok büyük bir rakip olacağı hakkında söylemler mevcut. Rakip olmak isteyen Acun Ilıcalı ünlü isimlere teklif göndermiş olduğu da belirtilmektedir. Bu önemli bilgiler ünlü televizyon yapımcıları ve çevresinden geldiği belirtilmektedir.
Acun Ilıcalı Yeni Projesi İle Netflix’e Rakip Oluyor.


TV8′ de çok başarılı program yapan ve reytingleri yıkıp geçen Acun Ilıcalı yeni bir proje yöneldi. Son zamanlarda abone sayısı her geçen gün artmakta olan Netflix de Acun Ilıcalı bu durum üzerine kendisine yeni bir proje yaratmak için atıldı. Çıkmakta olan haberlere göre Acun Ilıcalı Cem Yılmaz’a kendi projesi için özel teklif sundu. Bu projesinde Cem Yılmaz’a platformuna özel sinema yapmasına yönelik teklifte bulunduğunu belirtti. Ek olarak özel teklifler arasında 3 Adama da özel teklif sunulduğu belirtildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in