Kernel Blog Kimdir


Kernel Blog birkaç genç tarafından 2017 yılında hayata geçirilmiş bir projedir.

Proje ülkemizdeki birçok teknoloji ile ilgili haber, röportaj, makale vb. içerikler paylaşan farklı oluşumların yanı sıra daha genç ve en önemlisi gönüllü bir kadro ile daha çok içerik üretmeyi hedeflemektedir.

KernelBlog projesi teknolojik alanda bilinçlendirme yapmak ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için farklı kaynaklar sunmayı amaçlamaktadır. İçerik politikasına farklı bir bakış açısı getirerek ziyaretçilerin makalelerini de inceleyerek onların adına gerekli kategoride paylaşıma sunmaktadır. Ayrıca pentesterlar ve geliştiriciler için yazılımlar geliştirmektedir. Aynı zamanda birçok lisede eğitim ve bilinçlendirme konferansları düzenlemiştir.

Projelerimiz

Felis Projesine ulaşmak için buraya tıklayın.

Felis projesi, KernelBlog yönetim ekibinin “Kendi araçlarımızı kendi web sitemize atalım.” fikriyle ortaya çıkmış bir projedir. Sonrasında ise depo oluşturmak yerine çok yönlü indirici olarak yayınlanmaya karar verilmiştir.

Siber Sözlük Projesine ulaşmak için buraya tıklayın.

Siber Sözlük projesi, terim karışıklığını ortadan kaldırmak ve terimlerin anlamlarına daha hızlı bir şekilde ulaşılabilmesi için KernelBlog geliştirme ekibi tarafından geliştirilmiş projedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in